| iulianaiilli a întrebat:

Am și eu o problema cu tableta Vodafone smart tab 4G. O am de aproape două luni și serile trecute voiam sa ma uit la un film si dintr-o data mi a apărut că e infestata cu virusul troian si imi solicita un program de securitate 360 security parca. Acum o ora l am dezinstalat și nu mai stiu sigur. Si de atunci, cum vreau sa intru într o aplicație sau cum incep sa umblu pe ea. Apare "Sistemul android s a oprit" si nu pot sa fac nimic cu ea. De o oră de cand am dezinstalat programul acela, văd că nu a mai arătat așa. Dar până acum nu am avut nici o problema cu ea. Vad ca a început sa meargă și mai greoi. Si cam in reluare. Dacă ați știi măcar care ar putea fi cauza. Vă mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| CosmiinTezeu a răspuns:

Deci Lumii, salveaza tot ce ai pe ea important si da-i un reset din fabrica, si dupa ce faci chestia asta nu mai activa programe de genul. Daca ai nelamuriri la ceva ma gasesti in privat, bafta

| iulianaiilli explică (pentru CosmiinTezeu):

Pai tableta cum ti se pare? Acum imi pare rău că am luat-o. Nu stiu nici de ce face figuri

| CosmiinTezeu a răspuns:

Nu trebuie sa iti para rau, tableta este buna e acceptabila, problema este paginile de internet unde intri. Unele contine anunturi false ca sa te faca sa instalezi anumite prostii care pe viitor iti vor afecta sistemul de operare. Cu un restart si putina atentie pe viitor o sa rezolvi tot
Bafta :*