| anonim_4396 a întrebat:

Buna Cand deschid o aplicatie imi se inchide brusc si ma trimite inapoi la lansator
Am o tableta evolio cu 4.1.1 si cand descarc o aplicatie dorita si cand deschid o aplicatie instalata imi zice
Din pacate App s-a oprit in mod neasteptat Am dezinstalat si reinstalat dar tot asa zice, Cum repar problema

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici in limba engleza nu vrea

| Kampion a răspuns:

Fa backup la fotografii si dai o resetare la setarile din fabrica. Si vezi daca merge. @hp8510p sa stii ca exista virusi pe play store si android. De exemplu fake-urile alea sa schimbi tema la android si sa para ca ai iphone. Unele au virusi. Lui adrian994 ii recomand un antivirus pentru orice moment cand ia un virus de pe net.

| anonim_4396 explică (pentru Kampion):

http://s1383.photobucket.com/......6.png.html
Da nu am facut backup am trimis 1 fotografie pe USB l-am resetat dar apare Ce fac!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu a mers

| piratuu a răspuns:

Si mie mi s-a mai intamplat. Dezinstaleaza aplicatia!

| anonim_4396 explică (pentru piratuu):

Am un nou lansator pe tableta (Googhle Now Launcher) Ce problema e asta? sa instalat automat si in loc de wallpapere ICS mi-a pus imagini KitKat

| piratuu a răspuns:

Si? Mai bine nu-ti lua alte launchere si mai bine il pastrezi pe cel default.

| anonim_4396 explică (pentru piratuu):

Da utilizez nu mai utilizez pe acea vechi Mai bine da-mi un tutorial daca GASESTIlaughinglaughing))

| piratuu a răspuns:

Stergi launcherul! Mare lucru, copilasule rolling on the floor rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru piratuu):

Esti NEBUUUUUUUUUNNNN! Mai am oleaca si vin la SENIOR!
; D

| MirelusRoxi a răspuns:

Aplicatia este un virus! Dezinstaleaz-o imediat! Funda?

| hp8510p a răspuns (pentru MirelusRoxi):

Aplicatiile de pe Play Store nu au virusi!