| GigiDurul a întrebat:

Am incercat sa proiectez ecranul telefonului meu Samsung J5 2015 pe un televizor Finlux cu ajutorul functiei Wi-Fi Direct. Porneam functia de pe telefon, iar pe televizor am pornit "Wireless Display". Le-am conectat dar pe televizor apare DOAR negru, chiar daca pe telefon pornesc videoclipuri, iar dupa ceva timp, functia de pe televizor se opreste.
Cum o pot face sa functioneze?

4 răspunsuri:
| HeadGeneral a răspuns:

Pai nu te-ai conectat.Ai in bara de sus Smart View apesi pe el si iti apare tvul si te conectezi!

| GigiDurul explică (pentru HeadGeneral):

Nu am functia Smart View in telefon.

| HeadGeneral a răspuns (pentru GigiDurul):

Cauta pe magazin play:Miracast, si asta e o app buna

| GigiDurul explică (pentru HeadGeneral):

Am incercat, dar nu gaseste televizorul