| MihaiDenis a întrebat:

As putea sa fac un telefon [Samsung Galaxt j2 2015] fara display touch sticla sa functioneze pe calculator, gen sa am o fereastra a telefonului pe calculator?

8 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Instalezi sidesync pe pc si pe tel. Pe tel poti sa pui un mouse cu un adaptor usb to go ca sa controlezi telefonul.

| MihaiDenis explică (pentru viavo):

Pai si cum sa controlez ca am adaptor dar nu vad nimic

| MihaiDenis explică (pentru MihaiDenis):

Sa mentionez ca are model, il stiu, dar cu orice tip de blocare nu merg accesoriile

| viavo a răspuns (pentru MihaiDenis):

Bagi adaptorul si mouse in adaptor si dai restart la tel, apoi o sa ai cursor ca la pc

| MihaiDenis explică (pentru viavo):

Nu il va vedea deoarece are model si accesoriile sunt blocate daca nu bag modelul, si nu am display sau touch, nu are ecran!

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Buna, exista aplicatia SideSync pentru asta. Trebuie instalata si pe calculator si pe telefon.

| MihaiDenis explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Pai cum sa o instalez si pe telefon?

| mitzok a răspuns (pentru MihaiDenis):

Presupun ca de pe magazin play da probabil nu a inteles ce ai intrebat tu