| antooo08 a întrebat:

am incercat sa trimit o aplicatie pe telefonul meu (samsung s5230) si nu merge, imi da eroare(prin bluetooth). Am incercat si cu cablul de date dar nu prea stiu cum sa-l folosesc. Am instalat cd-ul si am conectat cablul de date, dar nu reusesc sa trimit aplicatii ci doar poze si imagini. stie cineva cum se procedeaza, adica ce trebuie sa fac? va multumesc. (aplicatia este deschisa in WinRAR Archive si acolo apar mai multe fisiera si cateva foldere pe care sa le trimit si cum?)

3 răspunsuri:
| arn64 a răspuns:

Nu ai cum sa trimiti prin bluetooth aplicatii.Cu cablul de date (care ue stiu ca se numeste cablu' de USB da ma rog) eu de obicei copiez ce vreau sa trimit in calculator, si dupa aceea il pun la telefonul la care vreau sa trimit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru detalii cautama pe ID slym_shady2008 care bagatzi ID de buzareala sa stiti ca aveti IGG nu stau pe ganduri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu poti trimite aplicatzii prin bluetooth...eu cum pot sa trimit...