| YouMe a întrebat:

Dau FUNDA pentru cine imi spune cum pot sa bag jocuri pe telefonul Samsung S5230 prin Cablul de date? L-am luat de curand si nu prea stiu sa-l folosesc...HELP!

3 răspunsuri:
| BogdySS a răspuns:

Salut, nu stiu daca iti voi mai fi de folos, dar incerc:D. Contacteaza-ma pe facebook( http://www.facebook.com/szekelybogdan ) si am sa te ajut cu tot ce tine de telefonul asta:D.

| liviutaudor a răspuns:

Daca ai card de memorie poti sa il bagi in calculator si intri pe site-ul mobile9 si selectezi marca telefonului si iti da jocuri pentru el care le poti downloada, le salvezi pe card si dupa aceea bagi carul in telefon, intri unde le-ai salvat si dai instalare.

| YouMe explică (pentru liviutaudor):

Da nu stiu cum sa-l instalez! Asta-i problema...