| AlabalaAnonim a întrebat:

Am o mica problema, am luat un telefon nou astazi, Samsung GT-S5230 si am primit cd pentru USB. Am instalat usb driver si al inceput a mers (cablul de date) dar dupa un restart nu mai merge, telefonul arata ca este conectat usb-ul si arata si mesajul "CONNECTED" dar PC-ului nu arata nimic... am incercat cu acelasui USB alt telefon si l-a detectat... vreo idee?

1 răspuns:
| Rachelyna a răspuns:

Nu ai nevoie de un program special instalat pentru USB, doar daca vrei Samsung PC Studio. Daca vrei sa folosesti USB-ul, conectezi telefonul de calculator/laptop cu ajutorul acelui cablu si intri in My Computer. (daca ai parola pe telefon, trebuie sa o confirmi, si mai apoi vei calculatorul va avea acces la telefon)