| 1andreea123 a întrebat:

Buna happy Am nevoie de un program pentru a crea un filmulet cu poze si muzica, ma poate ajuta cineva? Folosesc Linux big grin

5 răspunsuri:
| HeyThereImBia a răspuns:

Windows Movie Maker este foarte bun si simplu de folosit happy

| 1andreea123 explică (pentru HeyThereImBia):

Multumesc, dar nu este compatibil cu Linux happy

| K0sti a răspuns (pentru HeyThereImBia):

Pe Linux?

| Temmp0 a răspuns:

As putea sa te ajut si sa-ti dau totu'mura-n gura, dar n-am s-o fac. Te las sa descoperi singura tainele Google-ului.
Plus ca ai Software Centre la dispozitie, bafta!

| vladutcornel a răspuns:

Kdenlive îmi vine în minte. Dar sunt și altele: http://alternativeto.net/software/kdenlive/?platform=linux