| Teddy_4958 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? vreau sa fac un filmulet cu poze si sa pun si muzica... imi puteti spune un program cu care as putea face asta? mersi

9 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Poti folosi programul Windows Movie Maker, program ce vine odata cu windows-ul si poate fi accesat din Start -> All programs -> Windows Movie Maker.
O zi buna! happy

| ταξιδιώτης a răspuns:

Windows Movie Maker si ProShow Gold 3.2. 2047, cel din urma il iei de la prieteni.

| malina97 a răspuns:

Poti face cu Picasa...il poti descarca de aici http://picasa.google.com/ sau cu movie maker http://explore.live.com/windows-live-movie-maker?os=other

| marculescumihai a răspuns:

Windows Movie Maker-e si foarte usor de folosit! Si il ai sigur daca folosesti Windows xp!

| LAlex a răspuns:

1)Windows Movie Maker
2)PhotoStory

| mihaiel4ik a răspuns:

Move maker

| AdriannaAdry a răspuns:

Windows movie maker il gasesti in start

| SkaRrY4MyLoV3 a răspuns:

Ai putea sa faci aceste 2 lucruri cu windows movie maker 2.6... dar mai sunt si altele... photoshop

| Innka a răspuns:

Eu folosesc programa Ashampoo Slideshow Studio HD 2, mie imi place e bun.