| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns.
Unei prietene i-a fost spart contul de Instagram. Nu mai stie adresa de email, iar cand incearca sa puna numarul de telefon ii spune ca nu e valid.
Am cautat pe tot felul de site-uri pentru a obtine email-ul si parola, dar fiecare cere sa descarci ceva sau sa trimiti un sms care costa bani( si nu stiu cat de sigura e treaba asta).
Stiti vreun site/vreo aplicatie care poate rezolva problema?
P.S. Sa nu credeti ca vreau sa sparg contul cuiva, tot ce am scris e adevarat.

Răspuns Câştigător
| gaby500500 a răspuns:

Iti spun sincer daca nu iti mai stie parola la email si nu ii merge nr de telefon inseamna ca a pierdut contul Funda

2 răspunsuri:
| winDZ00R a răspuns:

Incearca sa te conectezi dupa pagina de Facebook! Deoarece, Facebook-ul a cumparat instagramul, acum ai posibilitatea sa te loghezi direct! La ceea ce ai scris tu mai sus, nu ai vreo varianta! Doar sa te milogesti de ei si sa le trimiti e-mail cu data de cand ai contul, prima parola si ce-ti mai cer ei acolo! Mult succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ar fi existat aplicatia minune nu mai exista instagramul avand asemenea brese de securitate.