| didiutza1999 a întrebat:

Buna,am niste casti mari de la beats cu un singur cablu.Ieri se auzea muzica in ambele casti, dar azi nu se mai aude doar in casca unde este conectat cablul.Am incercat cu alt cablu, le-am desfacut si la fel.Intrebarea e ce ar putea cauza aceasta problema?

1 răspuns:
| tpuuser999 a răspuns:

Cablul este intrerupt in exterior sau in interiorul castilor. Daca poti schimba cablul (are jack la ambele capete) si tot nu merge, atunci problema e din interior si se rezolva cu pistolul de lipit (inlocuiesti firele).