| dodo1530 a întrebat:

Am o boxa noua care merge prin bluetooth si nu stiu cum sa o asociez cu calculatorul. Am adaugat-o ca bluetooth device si de acolo nu stiu ce sa ii fac ca sa cante ea nu calculatorul meu laughing
Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Calculator? Daca ai un PC acestea nu au nativ bluetooth. Trebuie pus un adaptor. Daca este un laptop si alea unele au altele nu. Cele ce au il poti asocia dupa ce intri in Start, Devices and printers si sus ai Add a device.

| dodo1530 explică (pentru Salontanul):

E laptop si am facut tot ce ai zis u, dar daca dau play la o melodie sunetul iesa din calculator, nu din boxa.
Iar cand ma duc din control panel la Sond nu imi apare si varianta de boxe doar casti si calculator

| ogga00 a răspuns:

Dai click dreapta iconita din dreapta jos si dai pe send a file si trimiti o muzica care vrei sa asculti