| AlinaAlyM2 a întrebat:

Am o problema cu tableta mea... Astazi am vrut sa accesez un joc si m-am jucat cat m-am jucat si dupa am revenit la pictograma acasa, dar nu mergea butonul oprire/pornire ca sa o inchid. Dar ceva ciudat era ca ea mergea extrem de bine cu ecranul (nu era blocat). Chestia e ca butonul pornire/oprire nu receptiona comanda. Va rog, un raspuns cat mai rapid si dau FUNDA!

1 răspuns:
| pr0ph3t a răspuns:

O resetare generala si pe urma incearca din nou, dar e posibil sa pierzi jocurile si ce mai ai instalat pe-acolo