| Ellyshoor a întrebat:

Am o tableta Asus...
De dimineata am intrat pe ea, m-am jucat putin, iar apoi s-a blocat..Toate functiile, oprire\pornire; acasa; inapoi etc.
Si nu mai stiu ce sa fac..Am nevoi urgent de ajutor!
Dau FUNDA celui mai bun raspuns..Adica cel care a functionat!
HELP! Rapid! big grin :*

Răspuns Câştigător
| AndreyFsk a răspuns:

Indicat este după ce îi dai un reboot * Scoate bateria și bag-o din nou* să îi dai cu antivirus, găsești pe „Magazin Play". Multă baftă!

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Dai un reset

| Ellyshoor explică:

Am rezolvat-o, dar multumesc pentru sfaturi! Tot ce a trebuit sa fac, a fost sa o bag la incarcat si sa tin pe butonul de oprire\pornire 20 sec.