| Addeyutza a întrebat:

Buna,
Am o problema in legatura cu Facebook.
Nu ma mai lasa sa ma loghez cu aceeasi adresa de e-mail cu care am intrat cu 5 minute inainte, si la Yahoo Mail ma pot loga cu acest cont, iar daca incerc sa introduc oriunde altundeva adresa de e-mail imi apare " The email you entered doesn't appear to belong to an account. Please check your email address and try again".
Ma poate ajuta cineva?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Vezi sa nu o fi creat cu.ro in loc de.com sau invers si tu sa scrii ca nu merge. Si eu am patit asa.

| dannys a răspuns:

Incearca sa te loghezi pe facebook cu numarul de telefon sau macar cu numele tau de pe facebook.Eu ma loghez cu numele pe facebook si nu mai bag nici un e-mail si este mai usor asa.