| Alleekss a întrebat:

Hei cand vreau sa imi fac cont de Facebook scriu email nume tot tot apoi cand dau inscrie-te imi apare asa :Error Sending Email: Could not send confirmation email. Please check the email address and try again. De abia mi-am facut contul de yahoo si l-am scris si corect..ma ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| angelcore a răspuns:

Intra pe yahoo si vezi daca ti-au trimis un mail de confirmare. S-ar putea, de altfel, sa nu fi scris adresa de mail corect.

| Soka577 a răspuns:

Salut asa am patit si eu si mi-am facut un cont nou de yahoo pe linkul asta
https://na.edit.yahoo.com/registration
si daca ai selectat engleza selectezi romana sper ca te-am ajutat sau si mai usor iti poti face cont pe gmail.
Funda?