| xMike a întrebat:

Salutare. Am incercat si eu sa imi fac un cont pe Facebook (am mai avut unul inainte, dar acela a fost inchis, nu stiu de ce). Noul cont pe care vreau sa il fac are aceeasi adresa de e-mail la care imi da eroarea "The email address you entered has been disabled.", iar daca incerc sa intru pe conul vechi imi scrie "Account Disabled
Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here."...Nu mai pot face cont cu adresa asta? Si daca da cum?

Răspuns Câştigător
| sorin100 a răspuns:

Nu cred ca iti mai poti face alt cont cu aceeasi adresa mai ales ca ai avut contul inchis. ar trebui sa iti faci alta adresa daca mai vrei un cont pe facebook.

| xMike explică (pentru sorin100):

Nu mai stiti?

1 răspuns: