| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am o problema legată de o aplicație instalata pe Ipad. Am instalat-o într-o altă țară și mi-a instalat-o în limba țării. Ciudat este că persoana la care merg în vizită tot ce instalează e în engleză. Acum m-am întors și nu pot să o descarc decât în limba aia. Am incercat să șterg din ICloud dar nici măcar nu o găsesc acolo.hee hee Mulțumesc anticipat! happy

5 răspunsuri:
| analistic a răspuns:

Despre ce aplicatie este vorba?

| DianaC00 a răspuns (pentru analistic):

Este un joc, Fifa. Aș vrea să-l instalez cumva în engleză, mi-e imposibil.

| analistic a răspuns (pentru DianaC00):

Asa ii creat jocul

| DianaC00 a răspuns (pentru analistic):

Ciudat. Eu il am intr-o limba, prietenul meu in alta desi el locuieste acolo. Acum incerc tot felul de metode. Alt cont Apple.hee hee

| analistic a răspuns (pentru DianaC00):

Poate va merge