| Sonic2070 a întrebat:

Salutare. Am o nelamuriere. Am un smartphone cu 4 gb memorie. Din care mai aveam 1 gb liber dupa ce mi-am instalat niste aplicatii. Apoi am incercat sa imi instalez alta aplicatie. S-a descarcat pana la jumatate dupa care mi-a zis ca nu mai am memorie. Si am dat ok. Nelamurirea mea este de ce mi-a ocupat cei 1 gb? Cum gasesc aplicatia care am incercat sa o descarc? Sau cum o sterg?

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Intri pe telefonul tau la File Manager, selectezi sdcard intern, apoi "Android", cauta la "data" si la "obb", folderul cu numele dezvoltatorului aplicatii care a esuat la dezinstalare, apoi Delete.

| gpaul a răspuns:

Din cate stiu daca esueaza instalarea, ce a apucat sa fie descarcat este sters. Foloseste DiskUsage (pe PlayStore) pentru o verificare.

| Alin_George_1998 a răspuns:

Intri la descarcari si ii dai delete.nu stiu daca la tine o sa mearga asa la mine merge dar depinde de telefon vreau o funda.