| natalia_5717 a întrebat:

Am o problema: nu imi merge statusul. I s-a mai intamplat cuiva? Ar trebui sa imi reinstalez Yahoo Messenger? Multumeschappy

41 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ionnik a răspuns:

Eu cand aveam virusi imi facea computerul figuri la status. Si da reinstaleaza messu dupa ce iti bagi antiviruswinking

| Pastiluţă a răspuns:

Botyk

Are destulă dreptate şi mie îmi merge statusul în '' reprize ''.Şi îmi merge foarte bine de dimineaţă şi asta cred şi eu că atunci când ai multe persoane online se blochează.Cel puţin aşa cred.Mai şterge persoane din listă care ştii că intră cel mai des thinking Nu ştiu sigur dar sper să te ajute cu ceva.Te pup :*

| AdeeLinna22 a răspuns:

Cred mai mult faza cu prea multi in lista, am aceeasi problema, dar faza e ca la alt id imi merge statusul iar la cel care il folosesc mai des si in care am mai multe persoane nu merge sad

| madtiger a răspuns:

Cred ca persoanele din lista de messenger sunt de vina, ai prea multe id-uri, posibil din cauza asta sa nu iti mearga. Daca cumva o sa iti faci un id nou, o sa vezi ca iti merge statusul.

| Mămăruţa10 a răspuns:

Eu zic ca ori ar trebuisa iti reinstalezi messenger-ul ori poate nu e cel orginal de pe site-ul official http://messenger.yahoo.com/ :D Succes!

| ivan_8325 a răspuns:

Da. Este recomandata o reinstalare daca nici dupa aceea nu-ti merge, incearca sa schimbi versiunea de yahoo messenger happy Baftawinking

| Fazonul a răspuns:

Problema nu e la tine Melina, problema este la serverele yahoo care sunt configurate ca pixu. Pline de errori si buguri. La fel se intampla si cu emailuri trimise dar niciodata primite. Ce as sugera eu tuturor romanilor ar fi sa trecem toti pe gTalk. GTalk este varianta de messenger instant de la Google. Si dupa cum bine stiti, google tot timpul sparge piata, la fel au facut cu motorul de cautare, la fel au facut si cu gMail, nu inteleg de ce nu ar face-o si cu gTalk.

Alte răspunsuri
| Botyk a răspuns:

Lasa-l ca isi revinewinking te asigurwinking

Alte răspunsuri