| LittleDrop a întrebat:

Am o problema cu yahoo messenger. Cand scriu sau imi scrie un prieten nu vad. nici buzz-urile, nici daca imi trimite vreun fisier, nimic. Am incercat sa il reinstalez. tot nu merge. Ma poate ajuta cineva?big grin [funditakiss]

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Buna!
am avut aceeasi problema, si a venit un expert in calculatoare, mi la instalat din nou si tot nu a mers!
[acela era 10]si mi-am instalat 8 si merge!

bye-bye

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru fundalove struck

| User a răspuns:

Hmm, nu stiu. Eventual... Dezinstaleaza, da restart si ia-o de la 0 cu instalarea. Ar trebui sa meargastraight face Eventual da si o scanare de virusi. S-ar putea sa ai virusi si asta sa fie problema. thinking

| LittleDrop explică:

Si eu. dar acolo sunt unele probleme cand vb pe conferinta...

| Onutsu a răspuns:

Asta este si problema mea...Nu stiu ce ma fac...Stau pe www.meebo.com. pFFFFF.