| Giinger a întrebat:

Vi s-a intamplat si voua ca cineva sa va schimbe statusul la messenger?:-s Adica dati accept cuiva si vi se schimba statusul in ceva vulgar.

11 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

NU niciodata, alta trebuie sa fie cauza!

| Dennys1521 a răspuns:

Da.
este un site
are efect decat la cei care au messenger 11
daca vreti sa numai patiti asta
dai sus la messenger>preferences>ignore list>si bifeaza prima casuta
succes

| Aηdεεε a răspuns:

Daca vrei sa nu ti se schimbe
dai sus Messenger>Prefereces>Ignor List>si bifezi prima casuta

| EllaEllii a răspuns:

Buna!
Sincer mie nu dar la 2 colege da.Este vorba de niște id-uri false.Îți apar ca și cum ai vorbi cu cineva și dacă dai "add to list" îți poate schimba statusul.Mie nu mi-sa întâmplat dar am primit 5 astfel de solicitări.
Bafta!
Daca mai ai nevoie de ceva trimite-mi un mesaj.

| gocops a răspuns:

:)) e un site care face asta, banuiesc ca esti fata si de aceea se face misto pe seama ta, foarte urat, daca stii cine iti face si vrei sa i-o platesti cu aceeasi moneda uite siteul http://www.ymland.com/status-changer/index.php sper ca te-am ajutat fund :D

| anaanitaa a răspuns:

Mi e da nu stiu ce sa fac. worried

| Smilee4Mee a răspuns:

Da. A ajuns pe la toata lumea programul ala. Mi se pare o prostie desi l'am incercat si eu:d.Nu trebuie sa dai acc la nimic pur si simplu intri pe un site scrii idu persoanei caruia vrei sa'i schimi statusul si noul statusul si gata -->status schimbat
Funditaaaa?puppy dog eyes

| твχIηDσямιтσя a răspuns:

Nu folositi site-ul http://www.ymland.com/status-changer/index.php! Daca il folositi, dupa max. 1 ora pe messenger va vor aparea niste ID'uri care va trimit virusi si va fura date din calculator! Dar daca tot vreti sa'l folositi, imediat dupa asta intri pe MESSENGER si apesi CTRL+SHIFT+P apoi dai la "Ignore everyone who is not in my Yahoo! contacts."

| x0blackpanther a răspuns:

Heii. Nu mi s-a intamplat si nu mi se va intampla ca sa nu ti se intaple. am gasit un site sper sa iti fie util! http://www.criserb.com/......enger.html

| CrYsX a răspuns:

Si eu am patit-o... Poti sa eviti asta punandu-ti tu statusul...

| mEroma a răspuns:

Vezi e un site in care poti sai schimbi statusu cuiva...parca yahoo status detector cv in genu succes