| xCancell a întrebat:

Funda! Funda! Funda!
Hey, TPU! Am o problema cu yahoo messenger...cand intru pe ID-ul meu, ma lasa sa stau 5 secunde apoi da eroare aratand in ea STATUSUL cuiva, sau pur si simplu numele cuiva de messenger...
Cine ma poate ajuta?(PS:daca stiti vreun program gen yahoo messenger in care sa pot trimite/primi fisiere sau poze/melodii etc..de la altcineva? )
mS!

2 răspunsuri:
| Andra1515 a răspuns:

Daca iti apar erori de la yahoo messenger poti sa il instalezi din nou de la ei de pe site. Mai poti trimite sau sa primesti fisiere pe Skype :*

| xCancell explică (pentru Andra1515):

Nici skype nu-mi merge...