| anonim_4396 a întrebat:

Nu ma pot conecta la contul de Instagram de pe aplicatie. De pe google pot, dar nu imi arata mesajele. Incerc sa ma conectez si imi apare "inchide" sau "s-a produs o eroare necunoscuta". Pe alte conturi merge aplicatia sa ma conectez, doar pe al meu nu. Ma puteti ajuta? Va rog!

7 răspunsuri:
| Woolfie01 a răspuns:

Încearcă să reinstalezi aplicația, eventual o repornire a telefonului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună, Rozalia

Problema menționată se poate rezolva în următorii pași:

1. Șterge memoria cache a aplicației (din setări)
2. Șterge toate datele aplicației
3. Reinstalează aplicația
4. Repornește telefonul

Sper să te fi putut ajutat.

O zi bună!

| armani12 a răspuns:

Salut,ai rezolvat problema?

| GabrielaEvelinaIacob a răspuns:

Și eu am aceiași problemă, am urmat și sfaturile de mai jos și degeaba. Îmi scrie "a apărut o problemă " a apărut o problemă iar pagina nu a fost încărcată (reîncarcă pagina) mă poate ajuta cineva?

| darius095 a răspuns (pentru GabrielaEvelinaIacob):

Salut, ai rezolvat problema? Și eu am aceeasi problemă…

| Alin743007 a răspuns (pentru darius095):

Bună! Ai rezolvat problema?

| Alin743007 a răspuns:

Bună! Ai rezolvat problema cu Instagramul?