| LaurentiuBraita a întrebat:

Salut, contul meu de Instagram a fost spart, cel puțin asta îmi zicea acum câteva zile când încercam mereu să mă conectez, cum ca am dat parola unui pagini pentru a beneficia de următori în plus..contul meu a fost compromis.(N-am căutat asta și totuși mi-a fost spart cumva, irelevant totuși ) problema mea e ca nu mai pot folosi nici aplicația, mă pot conecta doar din browser pe alt cont. de câte ori încerc din aplicație mă conectează pe contul principal care efectiv se încarcă și dă eroare, nu mă lasă să mă decontez de la el si nu pot face nimic, am șters aplicația, am reinstalat-o si tot nu am reușit să o mai folosesc de când mi-a fost spart. s-a mai întâlnit cineva cu problema asta, mă puteți ajuta?

Mulțumesc

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Pai ai dat sau nu datele contului tau catre un site tert?
Poti lua legatura cu cei de la Instagram pentru a te ajuta sa iti recuperezi contul, insa este in functie de politica -termenii si conditiile lor, cu alte cuvinte nu iti vei recupera contul in absolut orice problema avuta ci doar in cazurile in care Instagram considera ca merita recuperarea!