| Gionell a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog? Am un Nokia c3-01 si ma conectez la net prin wireless acasa. Problema este ca de fiecare data cand incerc sa intru pe google, yahoo sau orice alt site imi da eroare "adresa web incorecta". Internetul imi merge, deoarece am aplicatia Facebook si ma pot conecta insa la adrese nusad.

Răspuns Câştigător
| r0ckmyw0rld a răspuns:

Descarca-ti un browser pentru telefon. De exemplu Opera mini si intra de acolo pe diferite site-uri.

| Gionell explică (pentru r0ckmyw0rld):

Trebuie sa il cumpar?

| Cipyyyy a răspuns (pentru Gionell):

Nu trebuie sa-l cumperi il descarci de pe google si il bagi in tel prin cablu de date