| Eu1123 a întrebat:

Buna,am o problema privind programa AdBlock...o am instalata doar ca de fiecare data cind intru in chrome trebuie sa o activez din nou,fiindca se deconecteaza sau ceva de acest fel,si ma deranjeaza foarte mult reclamele care apar, sint foarte neplacute.
Ce as putea face pentru ca sa ramie mereu programata. Funda***
Scuzati daca am gresit categoria

1 răspuns:
| petru1asd a răspuns:

Poti sa folosesti in loc de adblock Ublock Origin: https://chrome.google.com/......phjbkeiagm