| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema sunt foarte timida cand intru intr-un grup nou sunt retrasa, tacuta, imi este teama sa spun ceva pentru a nu spune ceva gresit si da stiu ca trebuie sa fim noi nu alt cineva dar din pacate nu reusim mereu sad, scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| IStoleUrBrain a răspuns:

Iti zicc` eu, pentru ca ma regasescc` in ceea ce ai zis. Eu stau sa ma acomodez un picc` cu lumea si dupa incep sa prind curajul de a vorbi cu ei, si vorbescc` mai mult cu cei cu care simt ca pot vorbi orice, adica simt ca vrea sa imi fie prieten. Intelegi? Incearca.happy

| cosmina92 a răspuns (pentru IStoleUrBrain):

Mersi pentru raspuns, am sa incerc

| IStoleUrBrain a răspuns (pentru cosmina92):

Ma bucur ca ai aless` raspunsu` meuhappy Bafta` happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Putina timiditate nu strica.