| Eu1123 a întrebat:

Buna,am o problema privind programa AdBlock...o am instalata doar ca de fiecare data cind intru in chrome trebuie sa o activez din nou,fiindca se deconecteaza sau ceva de acest fel, si ma deranjeaza foarte mult reclamele care apar, sint foarte neplacute.

Ce as putea face pentru ca sa ramie mereu programata. Funda***

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi si sa il instalezi din nou.Nu imi explic de ce, nuai sa nu fi setat tu cev din greseala sa se dezactiveze dupa ce inchizi browserul.