| Andreea5555 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare happy am sun samsung galaxy europa si vreau sa imi pun muzica pe el de pe calculator am cablu de date Usb dar cand il conectez la pc nu merge adica nu apare nimic pe ecranul de la calculator sad ma puteti ajuta chiar am nevoie de niste muzica pe telefonhee hee

1 răspuns:
| ralucaioana a răspuns:

Am si eu Samsung galaxi si nu imi mergea cablul de date adica il conectam si nu imi aparea nimic.
Sti ce sa faci poti sa iti cumperi adaptoar de card daca al tau are card(al meu are)si e mai simplu iti pui cardul in adaptor conectezi adaptorul la pc si poti sa iti pui cate muzici si poze vreihappySper ca te-am ajutat!