| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

am si eu o intrebare, am un procesor AMD Fx-6600K si un AMD radeon hd8570D dar imi scrie ca e integrata, dar intrebarea e alta, eu vreau sa-i pun un cooler, si nu stiu unde se afla pe placa de baza, probabil o sa radeti dar se afla acolo unde e intrare vga in spate? ca vreau sa-i pun un cooler ca atunci cand ma joc ajunge la 88 de grade si idle 70 ce sa fac? un sfat ceva? sa cumpar un coolermaster prima data pentru Cpu?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

laughing E in procesor taicule...aoleu...

| Ciprianccdlcjmrx explică (pentru K0sti):

Pff, si daca cumpar un cooler master o sa raceasca putin?

| K0sti a răspuns (pentru Ciprianccdlcjmrx):

O sa raceasca ceva mai bine, depinde si ce cumperi...conteaza si pasta termica...