| Biclea_Andrada_1999 a întrebat:

Am si eu o problema.Acum 10 de minute imi mergeau castile corect dar am scos mufa din spate si am pus niste boxe si cand am bagat iar castile nu mai merg bazaie intruna. Imi spune si mie cineva ce au?

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mai incearca

| Biclea_Andrada_1999 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Am incercat de multe ori!

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Sfatul meu este sa incerci cu alte casti. Daca se aude cu celelalte inseamna ca problema e de la casti daca se aude la fel inseamna ca e de la mufa.