| MyssLV a întrebat:

am si eu o problema...Am un Nokia 6300 si mi-se stinge singur si se aprinde, daca ii scot bateria si o pun la loc se aprinde automat, si se tot stinge si se aprinde singur pana la un moment dat cand numai are nici o problema. Insa dupa un timp incepe din nou cu aceleasi lucruri! Daca aveti idee cum as putea sa il fac sa functioneze va rog sa ma ajutati. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| SpeciMen a răspuns:

1. este o problema de soft legata de cardul de memorie in general
2. solutia e sa instalezi Nokia pc suite/ovi pc sute si sa faci actualizare de soft/firmware.

1 răspuns:
| MyssLV explică:

Problema e ca si daca incerc sa il inchid de la buton...nu merge!