| Danny00723 a întrebat:

Calculatoru se stinge singur!

Am o problema cu calculatorul. Dau sa il pornesc si se stinge singur dintr-o data, il repornesc la fel si face asta pana ma plictisesc sau rar, mai merge. Aveti vreo idee ce ar putea fi

Răspuns Câştigător
| Anasoll a răspuns:

Paii sa stii ca am o idee asa am patit si eu, sursa este de vina schimba sursa si vei vedea ca merge ca asa am patit si eu si m-am panicat la inceput.Si e sigur raspunsul dar du-te cu unitatea/sursa la un magazin de calculatoare si cere una la fel.

5 răspunsuri:
| 13 a răspuns:

De cand nu la-i dus la curatat?

| andreyush99 a răspuns:

E posibil sa ai curentul slab ...asa mai patesc si eu ca stau la capat de linie de la curent si e mai slabwinking.

| UnuSimplu a răspuns:

Curata-l.are praf mult la cooler-ul de la procesor. daca nu.e sursa.asa imi facea si mie.isi dadea restart singur, se inchidea.Bafta

| JustLikeHeaven a răspuns:

E virusat. Dul la reparat

| Danny00723 explică:

S-a rezolvat, multumesc tuturor. Cand l-am curatat de praf nu s*a insurubat bine coolerul de la procesor.