| Christyan a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul meu! am un FLY-YING FOO3 un fel de imitatie de iphone, ii chinezesc. Am umblat pe el pana ce mi s-a descarcat de tot bateria. Cand il pun la incarcat se aprinde si se stinge inapoi, iar se aprinde iar se stinge. cand il scot de la incarcat si incerc sa il aprind nu se aprinde deloc. incarcatorul e nou..si a mers ceva timp si la alte telefoane merge,deci nu e de vina el.,ce poate avea? Va rog frumos,cei care sunteti seriosi si va pricepeti, ajutati-ma, dau funda sau poate aveti nevoie de ceva la care ma descurc! MULTUMESC... SCUZATI CATEGORIA- e cea mai folosita, si am folosit-o si eu pentru ca am nevoi urgent de raspuns! Multumesc pentru intelegere!

2 răspunsuri:
| VampireLuca a răspuns:

Pai nu toate incarcatoarele merg la orice telefon incearca cu incarcatorul lui unic care ti se da

| Christyan explică (pentru VampireLuca):

Pai cablu de date mergea cand l-am cumparat, incarca!