| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul sau cu internetul. nu imi dau seama. Cand intru pe un browser Mozilla sau Chrome se intampla tot timpul sa mi se blocheze paginile deschise si sa-mi arate ca se incarca. dar fara succes, adica tot incarca dar nu-si da drumul. Daca inchid paginile si intru iar pe browser nu mai pot naviga pe internet. aceeasi problema, se incarca la nesfarsit. Trebuie sa dau tot timpul restart la pc ca sa pot intra iar pe internet. Problema este a laptopului sau a internetului? Cum pot repara aceasta problema? Va rog sa ma ajutati, multumesc!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Https://www.google.ro/? gws_rd=cr&ei=LRXJU-K-EOKG4gSz74DwAg#q=de+ce+se+blocheaza+mozilla+firefox

| presus a răspuns (pentru express11):

Asta am facut si eu prima data. cum ar face oricine. Nu m-ai ajutat cu nimic, multumesc! laughing

| express11 a răspuns (pentru presus):

Asta este.