| NumePublicExistent a întrebat:

De vreo 2 ore mi se tot blocheaza paginile de Mozilla Firefox.

Daca las pc-ul mai mult 1 minut si apoi doresc sa intru pe o pagina de internet [ deschisa deja, doar sa umblu pe ea ] se blocheaza "Mozilla Firefox is not responding". Daca inchid paginile apoi le deschid din nou merge thinking

Stie cineva ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| adrianc a răspuns:

Chestia asta ti se intampla din cauza unor aplicatii care ruleaza in Mozilla, numite plugin.Ca sa poti scapa de problema, trebuie sa intri in optiuni si sa le dezactivezi sau dezinstalezi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca unele pluginuri ( SUPLIMENTE ) de pe mozilla au fost infectate cu virusi troieni care nu pot fi detectati usor dezinstaleaza mozilla si mergi cu altceva opera, i. e. pana la solutionarea cauzei, Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru