| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna, am si eu o problema la laptop: Problema e urmatoarea, eu fac conexiunea prin cablu, cablu vine de la routerul meu personal si de la routerul personal la un ONT cu firbra optica ZTE.
Ok problema e urmatoarea, in timp ce laptopul e conectat, dupa 30 de minute se deconecteaza singur, cablul arata ca e conectat dar scrie "fara internet" cand dau la stare nu imi gaseste nici o adresa ip, nu merge nici pe wifi nici pe lan, isi da drumul doar dupa ce ii dau reset la placa de retea, pe alte retele wifi nu are absolut nimic, care sa fie problema routerul meu personal sa fie pe duca?

1 răspuns:
| Pilif4Ace a răspuns:

Eu zic sa iti verifici routerul. Dupa cele spuse acolo e problema.