| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

am si eu o problema la telefon, atunci cand dau pe Speaker pe viber sau un apel normal persoana respectiva ma aude foarte incet, oare care sa fie problema?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu ai praf pe microfon.Da cu ceva acolo sa-l scoti daca ai.
Daca nu, inseamna ca e un pic deteriorat microfonul. Poti sa il schimbi, sau sa vorbesti normal, banuiesc ca asa te aude mai bine.Sau poti sa iti cumperi casti cu microfon, si ai rezolvat problema.