| Adrian212 a întrebat:

Am o problema la telefon. Cand sun pe cineva si dau pe speaker nu ma aude persoana respectiva dar pe normal mă aud. Si pe whatsupp si pe messenger la fel face.

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca esti pe abonament, trebuie sa ai garantie, du-l la service-ul aferent furnizorului, daca nu, la orice service gsm.

| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns:

Incerca sa ii dai un restart la telefon daca nici asa nu merge insemna ca trebuie sa ii dai restart din fabrica din biosul lui ca sa zic asa.