| KiTTtTtTtTtyYyYyY a întrebat:

Bunahappy Am si eu o problema.
Vreau sa conectez S5230 la New PC Studio. Bag cablul USB in unitate, si in telefon, imi apare pe ecranul telefonului daca vreau sa'l conectez, si dau acolo. Buuun, apoi in pc cauta conectarea telefonului, si nu se conecteaza. straight face Ce sa fac?

1 răspuns:
| xBro a răspuns:

Poate tu n-ai instalate niste drivere pentru USB [ poftim un link de descarcare http://www.asrock.com/feature/XFast/XFastUSB/index.asp, il descarci si il instalezi ] dupa ce ai instalat ce xfast USB baga cablul USB in spatele pc-ul ca poate nu s-a facut conectarea bine in fata unde ai bagat tu cablul, BAFTA, FUNDA? :D