| Morsa123 a întrebat:

Buna am si eu un iphone, cand imi bag castile sa ascult muzica sau sa ma uit pe Youtube, trebuie sa dau la maxim daca nu dau la maxim ( volumul ) se aude naspa, daca scot castile si dau incet nu se aude naspa, nu sunt castile de vina am incercat la alt telefon si merg perfect la fel si la laptop. Stie cineva din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| GabrieloKg a răspuns:

Presupun ca e de la soft, incearca alte casti la iphone, daca problema persista, probabil piesa in care intra jack-ul de la casti e defect/deteriorat.