| PupicelT a întrebat:

Am luat castile de la un telefon Nokia sa ascult muzica la laptop...Acer. dar se aude naspa. nu se aude ca la telefon. ma gandesc ca trebuie sa umblu pe la niste setari...thinking Care stie ce-i de facut? big grin

4 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Nu e vorba de setari laughing e vorba de casti happy sunt facute sa poti asculta doar pe NOKIA happy nimic la altceva

| PupicelT explică (pentru GiveMeYourPussy):

Pfff...oke, merci de lamureala...nu prea le am cu tehnologia. ma gandeam k dk au aceeasi mufa, merge :-s

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru PupicelT):

Inainte asa era, puteai asculta cu ele happy dar acum nah, fiecare cu firma lui happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este de la nici o setare, ia-ti alte casti