| idanna a întrebat:

Buna! Am un canal de Youtube si desi sunt semnata cu adresa mea de Youtube si cu parola imi scrie "Verify it's you
To continue your session, complete a brief verification. This extra step helps us keep your account safe by making sure it’s really you." Am facut verificare cu numarul de telefon dar de fiecare data cand vreau sa incarc un video din nou imi apara aceast "verify its you..." Nu stiu cum sa fac sa nu imi mai apara. Mersi pentru raspuns!

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Pai da ce faci tu acolo în video de nu ii place la yt?hee hee