| anonim_4396 a întrebat:

Am un iphone 6s si am o problema cu iTunes. Mi-am reinstalat Windows-ul pe laptop, am instalat ultima versiune de iTunes de pe site, dar nu merge sa bag muzica sau fiseire pdf. Imi apare toata muzica ce o am in telefon, dar nu pot modifica nimic, nici sa sterg si nici sa adaug vreo melodie. Am dezinstalat si reinstalat iTunes de cel putin 10 ori si problema ramane. Cum as putea sa rezolv?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti iei telefon cu Android sau cumperi fiecare piesa muzicala separat...