| DonAnonymius a întrebat:

Am o problema cu iTunes-ul. Mi-am instalat niste aplicatii prin iTunes pe PC, nu mi-au placut si le-am dezinstalat dar in program inca imi mai apar ca sunt pe telefon. Ce pot sa fac sa le sterg?
Cea care nu apare pe telefon e iBartender, dar pe iTunes apare ca in poza ca inca e salvata.
http://img855.imageshack.us/img855/7581/TPU.png

1 răspuns:
| MariaCocoiulian a răspuns:

Deschide programul si dai click dreapta si sterge. si daca inca nu au disparut nu are nimica va disparea. verifica in telefon la manager activitati si dai la folderul descarcat si daca nu sunt acole e bine nu consuma memorie.
toate cele bune!