| kalimdor a întrebat:

Sallut sunt nou in folosirea iphone-ului si atunci cand incerc sa adaug muzica cu iTunes la final imi cere sa dau ok dar pe telefon sau iTunes nu apare nimic si nu se trimite nici o melodie

1 răspuns:
| PureEvill a răspuns:

Cu totii an avut probleme cu Iphonul...a durat ceva pana sa-mi dau seama cum pun muzica...daca ai acel soft de la ei de pe site(Itunes)e usor.Pur si si simplu le selectezi pe toate care vrei si le dai drag (le tragi in sectiunea cu muzica) dai sync la final si cam asta e tot. uite si un filmulet scurt. sper sa reusesti http://www.youtube.com/watch?v=NlDXai-7Qow