| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU happy Am si eu o nelamurire! Am eu iphone 3 GS- si prin programul Itunes mi-am facut niste ringtones. Problema care e : Nu imi apare la sectiunea librarie :RINGTONESsad l-am dezinstalat, l-am instalat din nou si nimic, cum as putea sa am la Library sectiunea ringtones sa pot adauga muzica...astept raspunsul ..Multumesc..Funda pentru cel care ma ajuta :*

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Personal nu inteleg de ce va chinuiti cu jaful ala de itunes?

Fratilor aveti MOKA audacity un soft de editare audio care aproape al egaleaza in performanta pe Adobe audition 3.

simplu incarci melodia in audacity decupezi ce vreei sa-ti ramana ringtone si ai dai export in mp3 posibil sa ceara lamemp3.dll se gaseste pe net asta este tot

| Bogdanbogdan08 a răspuns (pentru soul2soull):

Mersi,mi-a fost de folos sfatul tau happy

1 răspuns: