| notefree a întrebat:

Buna am un laptop Asus achizitionat de curand si am o problema cu dvd rw
Cand ii dau eject baraie de 3 ori si nu iese si tot asa face, daca vreau sai dau eject trebuie sa apas de multe ori
Oare care ar fi problema?
Nu folosesc dvd-rw dar numi place sa stiu cai stricat.
Sper sa ma poata ajuta cineva cu o sugestie. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Vezi ca apesi sertarasul DVD (prin buton)

si vezi daca se deschide automat? Daca nu se deschide, ia laptopul si mergi la un magazinul de unde l-ai luat si spune-i vanzatorului care este problema si va trimite imdediat la un service cu certificat de garantie valabil si cu copie bulentin de identitate!

| notefree explică:

Pe buton apas
In garantie il voi trimite oricum