| Abygail a întrebat:

Buna. Am un modulator la masina, dar de o vreme imi intra un alt post de radio pe frecvența lui. Exista posibilitstea resetarii sau setarii unei alte frecvente? Multumeesc!

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Daca te deplasezi prin tara, e normal. Nu e aceeasi frecventa in toata tara pentru un post.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De obicei, da.
Citește manualul de utilizare.

| Anonymous2314 a răspuns:

Îl poți seta/reseta din meniu, e puțin complicat dar sunt si tutoriale pe YouTube
(Da-mi fundă)

| Abygail explică (pentru Yuoia):

Nu sunt plecată în alta zona din țară. Tot pe unde locuiesc ma învârt încă?‍♀️

| Abygail explică (pentru Yuoia):

Si totusi da, asta era problema, dar nu stiu de ce. Am gasit alta frecvență pe care merge super. Merci mult!

| Yuoia a răspuns (pentru Abygail):

Era setat pe frecventa altei zone. Poate cea a fabricii...
Ma bucur ca ai rezolvat.